Komora Normobaryczna KN18 w Klinice Convertere: Innowacja i Komfort

Odkryj Komorę Normobaryczną KN18 w Klinice Convertere w Żorach — nowoczesne urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię z naturalnymi materiałami, tworząc idealne środowisko do regeneracji i relaksu. Ta innowacyjna komora, pomieści aż 20 osób jednocześnie, oferując funkcje wspierające zdrowie i odnowę biologiczną. Zapraszamy do zapoznania się z jej wyjątkowymi cechami, które czynią ją niezbędnym elementem nowoczesnej kliniki zdrowia i wellness.
Wstęp do projektu

Klinika Convertere, znajdująca się w Żorach, Polska, zyskała nowy wymiar dzięki innowacyjnej komorze normobarycznej KN18, zaprojektowanej z myślą o stworzeniu komfortowej przestrzeni przypominającej domową atmosferę. Komora, o długości 18 metrów i średnicy 3.2 metra, została wykonana z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje jej trwałość oraz estetykę. Dzięki pojemności dla 20 osób, komora może jednocześnie obsługiwać wielu pacjentów, oferując im przestronne i przyjazne środowisko.

5/5
67
Lat na rynku

Grupa Jastef 1957 r.

100
%

Gwarancja terminu

600+
Realizacji

Dla branży przemysłowej

24h
Serwis

Nasz serwis reaguje w 24 h

Konstrukcja komory

Klinika Convertere w Żorach wzbogaciła swoją ofertę o nowoczesną komorę normobaryczną KN18, stanowiącą przykład zaawansowanej inżynierii i designu. Komora, o długości 18 metrów i średnicy 3,2 metra, została zbudowana z aluminium, co zapewnia jej lekkość oraz odporność na korozję. Projekt został zrealizowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności oraz estetyki, co jest kluczowe w środowisku medycznym.

Wydajność i pojemność

KN18 może pomieścić do 20 osób jednocześnie, co czyni ją jedną z większych komór w regionie. Taka pojemność jest istotna, biorąc pod uwagę potrzeby większych grup pacjentów, którzy mogą korzystać z sesji równocześnie, co jest efektywne zarówno pod względem czasowym, jak i kosztowym dla kliniki.

Ergonomia i dostosowanie do użytkownika

Ergonomia komory została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną wygodę i łatwość użytkowania. Wszystkie elementy wnętrza zostały dostosowane do potrzeb pacjentów, od łatwo dostępnych miejsc siedzących po funkcjonalne rozwiązania zwiększające komfort pobytu, takie jak łatwo dostępne sterowanie parametrami środowiska wewnątrz komory.

Podsumowanie

Komory Normobaryczne bezpośrednio od producenta Delgreen grupa Jastef

Komora Normobaryczna
Convertere
Żory
Producent
Polska Produkcja
2024

Jesteś zainteresowany zakupem komory normobarycznej?

case studies

Zobacz nasze inne realizacje

KONTAKT

Zapytaj nas o

Kocioł Grzewczy Zbiornik stalowy Silosy Stacje paliw

Przeczytaj więcej o komorachnormobarycznych których jesteśmy producentem. Na tej stronie możesz również znaleźć informacje o zbiornikach stalowych. 

Co zyskujesz współpracując z nami?
Umów się na spotkanie