Harmonia Wellness & Spa: Nowoczesna Komora Normobaryczna KN19 w Nysie

Harmonia Wellness & Spa w Nysie z nową komorą normobaryczną KN19 oferuje wyjątkowe połączenie zaawansowanej technologii i luksusowych warunków, które czynią ten obiekt wyjątkowym miejscem na mapie polskich spa.
Wstęp do projektu

W sercu malowniczej Nysy, przy linii brzegowej Jeziora Nyskiego, powstało nowe centrum relaksu – Harmonia Wellness & Spa. Najnowsza atrakcja, komora normobaryczna KN19, zainstalowana w 2022 roku, przyciąga uwagę swoją unikalną konstrukcją i zaawansowanymi funkcjonalnościami. Ta innowacja nie tylko uzupełnia bogatą ofertę obiektu, ale także stanowi kluczowy element promujący zdrowie i regenerację gości.

5/5
67
Lat na rynku

Grupa Jastef 1957 r.

100
%

Gwarancja terminu

600+
Realizacji

Dla branży przemysłowej

24h
Serwis

Nasz serwis reaguje w 24 h

Charakterystyka komory normobarycznej KN19

Zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie, komora normobaryczna KN19 przekracza długość 19 metrów, co czyni ją jedną z największych tego typu instalacji w Polsce. Wyposażona w zewnętrzną śluzę, komora posiada dwie strefy wypoczynkowe z łazienkami, co umożliwia pełną relaksację bez konieczności opuszczania tego zachwycającego miejsca. Dzięki umiejscowieniu tuż przy jeziorze, komora oferuje nie tylko spokój i prywatność, ale również niezapomniane widoki, które potęgują doznania relaksacyjne.

Korzyści z sesji w komorze normobarycznej

Komora normobaryczna KN19 nie tylko wspiera procesy regeneracyjne, ale też oferuje użytkownikom spokój i odprężenie w ekskluzywnym otoczeniu. Sesje w komorze pozwalają na skuteczny relaks umysłu i ciała, co jest szczególnie cenne w szybkim tempie współczesnego życia. Goście mogą cieszyć się pełnym relaksem, odnawiając siły w przestronnej, nowocześnie wyposażonej komorze, co czyni Harmonię Wellness & Spa idealnym miejscem na odnowę biologiczną.

O obiekcie

W nowo budowanym obiekcie wellness spa Harmonia w Nysie, zainstalowaliśmy komorę normobaryczną o długości ponad 19 metrów. Dzięki zewnętrznej śluzie komora posiada dwie strefy wypoczynkowe, z dwoma łazienkami umożliwiające pełen relaks i harmonię. Komora znajduje się bezpośrednio przy linii brzegowej Jeziora Nyskiego, oferując gościom malowniczy widok na wodę.

Komora została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu użytkownikom optymalnych warunków do regeneracji i relaksu.

Podsumowanie

Komory Normobaryczne bezpośrednio od producenta Delgreen grupa Jastef

Komora Normobaryczna
Wellnes & SPA
Nysa
Producent
Polska Produkcja
2024

Jesteś zainteresowany zakupem komory normobarycznej?

case studies

Zobacz nasze inne realizacje

Komora Normobaryczna KN18 w Klinice Convertere: Innowacja i Komfort

Odkryj Komorę Normobaryczną KN18 w Klinice Convertere w Żorach — nowoczesne urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię z naturalnymi materiałami, tworząc idealne środowisko do regeneracji i relaksu. Ta innowacyjna komora, pomieści aż 20 osób jednocześnie, oferując funkcje wspierające zdrowie i odnowę biologiczną. Zapraszamy do zapoznania się z jej wyjątkowymi cechami, które czynią ją niezbędnym elementem nowoczesnej kliniki zdrowia i wellness.

Zobacz więcej
KONTAKT

Zapytaj nas o

Kocioł Grzewczy Zbiornik stalowy Silosy Stacje paliw

Przeczytaj więcej o komorachnormobarycznych których jesteśmy producentem. Na tej stronie możesz również znaleźć informacje o zbiornikach stalowych. 

Co zyskujesz współpracując z nami?
Umów się na spotkanie