O nas

Firma JASTEF rozpoczęła swoją działalność 23 lutego 1957 roku. Działając nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Stała się jedną z najstarszych firm w regionie. Od początku swojej działalności firma zajmowała się obrabianiem oraz spawaniem elementów stalowych wszelkiego typu. W okresie ponad 65-letniej działalności wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy sztuk kotłów oraz ponad dwa tysiące zbiorników stalowych.


Firma wyspecjalizowała się w produkcji zbiorników podziemnych i naziemnych na paliwa płynne, jak i w kompleksowych usługach instalacyjnych w sektorze technologii paliwowych, instalacjach przemysłowych, gazowych, instalacjach C.O. Produkujemy również nowoczesne kotły 5 klasy oraz kotły elektrodowe.


Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego oraz Wojskowego Urzędu Dozoru Technicznego na wykonywanie urządzeń ciśnieniowych, zbiorników na materiały ciekłe, zapalne i niebezpieczne oraz kotłów. Nasza firma uzyskała, również uprawnienia do produkcji, modernizacji i napraw zbiorników, suwnic, wciągników, wciągarek oraz żurawi stacjonarnych czyli technicznie i technologicznie zaawansowanych urządzeń do transportu ładunku wykorzystywanych niemal we wszystkich gałęziach przemysłu.Nie tylko kotły

Dodatkowo zajmujemy się realizacja zamówień związanych z szeroko pojętą produkcja i montażem konstrukcji stalowych. Produkujemy silosy przeznaczone do magazynowania materiałów sypkich. Dysponujemy halami produkcyjnymi wyposażonymi w suwnice natorowe pozwalające na realizację nawet najbardziej wymagających zamówień. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne dokumenty dopuszczające je do użytku, a ich jakość kontrolowana jest przez wykwalifikowana kadrę Działu Kontroli Jakości.

Kontakt

Czynne od Pon – Pt 7:00- 15:00

ul. Rybnikca 22, 47-430 Rudy

biuro@jastef.pl

info@jastef.rybnik.pl