Realizacja Delgreen dla Hotelu Młyn Jacka: Komora Normobaryczna KN18

Nasze zaawansowane technologicznie urządzenia są wytwarzane z najwyższą precyzją, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat.


• Produkcja Komory • Projekt Komory Normobarycznej • Finansowanie • Transport

Wstęp do projektu

Na zlecenie luksusowego Hotelu Młyn Jacka, zlokalizowanego w malowniczych Jaroszowicach, firma Delgreen, należąca do grupy Jastef, zaprojektowała i zrealizowała wyjątkową instalację: komorę normobaryczną KN18. Inwestycja ta, wykonana w 2024 roku, odznacza się nie tylko zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, ale również wysokim standardem wykonania, co jest charakterystyczne dla wszystkich projektów realizowanych przez Delgreen.

5/5
67
Lat na rynku

Grupa Jastef 1957 r.

100
%

Gwarancja terminu

600+
Realizacji

Dla branży przemysłowej

24h
Serwis

Nasz serwis reaguje w 24 h

Specyfikacja techniczna

Komora normobaryczna KN18, będąca częścią strefy wellness i spa hotelu, jest konstrukcją poziomą o okrągłym kształcie. Jej imponująca długość wynosi 18 metrów, a średnica 3,2 metra. Projekt umożliwia jednoczesne przyjęcie aż 20 osób, co sprawia, że jest to jedna z największych tego typu instalacji w Polsce. Wykonana ze stali nierdzewnej, komora wykazuje wysoką odporność na intensywną eksploatację, co jest istotne, biorąc pod uwagę częstość i charakter użytkowania w kontekście hotelowego spa.

Zalety technologiczne

Dzięki wykorzystaniu specjalnych systemów i materiałów odpornych na wysoką eksploatację, komora KN18 gwarantuje nie tylko trwałość, ale również maksymalne bezpieczeństwo i komfort dla użytkowników. Jest to szczególnie ważne, gdyż komora jest integralną częścią oferty wellness hotelu, co oznacza, że jej funkcjonowanie musi być niezawodne i efektywne. Dodatkowo, Delgreen zapewniła, że wszystkie zastosowane technologie są najnowocześniejsze, co zwiększa atrakcyjność inwestycji zarówno z perspektywy hotelu, jak i jego gości.

Korzyści dla gości hotelowych

Hotel Młyn Jacka oferuje swoim gościom unikalną możliwość skorzystania z komory normobarycznej jako części pakietu pobytowego, który obejmuje nocleg, śniadanie oraz seanse regeneracyjne. Korzystanie z komory pozwala na pełną regenerację fizyczną i relaks, co jest istotnym atutem dla osób poszukujących odpoczynku w luksusowych warunkach. Zintegrowanie tak zaawansowanej instalacji z ofertą hotelu znacząco podnosi standard świadczonych usług i przyczynia się do zwiększenia satysfakcji gości.

Podsumowanie

Komory Normobaryczne bezpośrednio od producenta Delgreen grupa Jastef

Komora Normobaryczna
Hotel
Młyn Jacka
Producent
Polska Produkcja
2024

Jesteś zainteresowany zakupem komory normobarycznej?

case studies

Zobacz nasze inne realizacje

Komora Normobaryczna KN18 w Klinice Convertere: Innowacja i Komfort

Odkryj Komorę Normobaryczną KN18 w Klinice Convertere w Żorach — nowoczesne urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię z naturalnymi materiałami, tworząc idealne środowisko do regeneracji i relaksu. Ta innowacyjna komora, pomieści aż 20 osób jednocześnie, oferując funkcje wspierające zdrowie i odnowę biologiczną. Zapraszamy do zapoznania się z jej wyjątkowymi cechami, które czynią ją niezbędnym elementem nowoczesnej kliniki zdrowia i wellness.

Zobacz więcej
KONTAKT

Zapytaj nas o

Kocioł Grzewczy Zbiornik stalowy Silosy Stacje paliw

Przeczytaj więcej o komorachnormobarycznych których jesteśmy producentem. Na tej stronie możesz również znaleźć informacje o zbiornikach stalowych. 

Co zyskujesz współpracując z nami?
Umów się na spotkanie