Jastef Eko-Wery Flagowy kocioł zasypowy 5 klasy

Kocioł zasypowy Jastef Eko-Wery dzięki swojej unikalnej konstrukcji i specjalnej opatentowanej płycie dopalającej zwanej „palnikiem” jest niezwykle oszczędnym i równocześnie bardzo ekologicznym kotłem klasy 5 i ecodesign. Palnik pozwala na osiągnięcie bardzo wysokich temperatur nawet 1200 stopni Celsjusza dzięki czemu dym jest całkowicie dopalana z uwagi na wymuszony kierunek przepływu kontaktowego z wysoką temperaturą palnika. Dopalony dym to dopalony węgiel co wiąże się z dużą oszczędnością opału i szybkim zwrotem inwestycji w kocioł Jastef Eko-Wery.

Twórzmy razem czyste środowisko

Odpowiedni piec pomoże nam wszystkim zadbać o planete nie wprowadzając do atmosfery szkodliwych substancji tak jak piece starszych generacji. Wybierz piec odpowiedzialnie!

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Wybierz piec który zapewni odpowiednią moc cieplną niezbędną do pokrycia strat ciepła przez przegrody zewnętrzne oraz strat na wentylację.. Wszystkie nasze piece są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz zapewniają najwyższą efektywność

Co jeszcze produkujemy?

komory
normobaryczne

Kotły
Parowe

O nas

Firma JASTEF rozpoczęła swoją działalność 23 lutego 1957 roku. Działając nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Stała się jedną z najstarszych firm w regionie. Od początku swojej działalności firma zajmowała się obrabianiem oraz spawaniem elementów stalowych wszelkiego typu. W okresie ponad 60-letniej działalności wykonaliśmy kilka tysięcy sztuk kotłów oraz blisko dwa tysiące zbiorników stalowych. 

Kontakt

Czynne od Pon – Pt 7:00- 15:00

ul. Rybnikca 22, 47-430 Rudy

biuro@jastef.pl

info@jastef.rybnik.pl