Jastef Eko-Wery Flagowy
kocioł zasypowy 5 klasy !

Kocioł zasypowy Jastef Eko-Wery dzięki swojej unikalnej konstrukcji i specjalnej opatentowanej płycie dopalającej zwanej „palnikiem” jest niezwykle oszczędnym i równocześnie bardzo ekologicznym kotłem klasy 5 i ecodesign. Palnik pozwala na osiągnięcie bardzo wysokich temperatur nawet 1200 stopni Celsjusza dzięki czemu dym jest całkowicie dopalana z uwagi na wymuszony kierunek przepływu kontaktowego z wysoką temperaturą palnika. Dopalony dym to dopalony węgiel co wiąże się z dużą oszczędnością opału i szybkim zwrotem inwestycji w kocioł Jastef Eko-Wery.

Jastef Eko-Wery Kocioł zasypowy 

5 klasy

Jastef Eko-Premium Kocioł z podajnikiem 5 klasy


Nowość ! Jastef Nikola Kocioł Elektrodowy + Sterowanie WiFi

Jastef Eko-Premium Pel Kocioł na Pellet 5 klasy

Jastef Eko-Wery 25kW

Cena: 7500 zł

ECO-PREMIUM_0615-kopia111.png

Jastef Eko-Premium 25kW

Cena: 12500 zł

nikola-1.png

Jastef Nikola 15kW 

+ sterowanie + WiFi

Cena: 3000 zł

Co jeszcze produkujemy ?

kociol-parow.jpg

Kotły Parowe

nierdz-ociep.jpg

Zbiorniki

IMG_0651.jpg

Silosy

Jastef 

Eko-Premium 5 klasy z podajnikiem

Kotły z podajnikiem EKO PREMIUM wyposażone zostały w najnowszy podajnik V generacji Technix SV-200. Dzięki opatentowanej, nowoczesnej, komorowej konstrukcji uzyskuje się czyste, dokładne spalanie, a ciepło krąży w podajniku dłużej niż w przypadku standardowych podajników retortowych. Brak wkładek zawirowujących, płyt ceramicznych i innych dodatkowych elementów sprawia, że piece ekologiczne EKO PREMIUM są jednymi z najłatwiejszych w obsłudze w swojej klasie. Nowoczesne systemy sterowania zapewniają kontrolowany oraz ekonomiczny proces spalania.
 
Jastef Nikola  

Polski Kocioł Elektrodowy !

Kocioł elektrodowy Jastef Nikola to nowy innowacyjny kocioł produkcji naszej firmy ! Idealnie nada się do domów jednorodzinnych, zabudowań wielorodzinnych i nie tylko. Jego niezwykle prosta instalacja i sterowanie pozwala na zamontowanie go prawie w każdych warunkach ! Kocioł Jastef Nikola to trójfazowy kocioł elektrodowy. Zasada jego działania oparta jest na momentalnym i bezpośrednim przekształcaniu energii elektrycznej w ciepło ! 

 

Twórzmy razem czyste środowisko